dashboard projektů

Finalisté Ostatní

Dashboard projektů

Zde naleznete odevzdané podklady týmů NAKOPNI PRAHU 2024.

Menuroo

Ekologie
MENUROO
Vývoj metrických ukazatelů, které ukazují úspory CO2 u organizací/jednotlivců využívajících Menuroo, s přihlédnutím ke konkrétním metodám snižování emisí.
detail projektu

SpaceScout

Město
SpaceScout
Od účasti si slibujeme získání nových zkušeností se startup prostředím, seznámení se s inspirativními lidmi a možnost účastnit se na tvorbě budoucnosti pro Prahu.
detail projektu

Tahle země není pro slabý

Město
Young Caritas
V projektu vznikla unikátní spolupráce neziskového sektoru (Charita ČR) a kreativních odvětví. Projekt je ve stádiu konceptu. Cílem je připravit pilotní event a ověřit jeho potenciál.
detail projektu

Živý prostor

Město
Živé město
Že se potkám s lidmi, kterým leží Praha u srdce, a zajímají se o to, jak vylepšit toto krásné město. Zároveň si slibuji, že dostanu cenné rady, jak se posunout i v dalších projektech.
detail projektu

PRAPOST – pražský kompost

Ekologie
FÍGL
Zpětnou vazbu od města, odborníků a investorů > Rozvinutí konceptu, jeho přípravu pro pilotní projekt > Možnost zvýšit biodiverzitu, ušetřit zdroje, omezit hluk > Hezčí ulice, udržitelnější Praha
detail projektu

Dovira

Město
Dovira
Těšíme se na zpětnou vazbu, kritiku a rady, nové známé a užitečné kontakty pro náš projekt. Je to pro nás příležitost ukázat naše nejlepší vlastnosti od znalostí po podnikavost.
detail projektu

Projekt zastávka

Město
TADAMA
Slibujeme si získání nových zkušeností a poznatků. Chceme také poznat nové lidi a navázat možné kontakty do budoucna.
detail projektu

Re-use kanceláře pro neziskovky

Ekologie
Re-use centrum
Cílem je díky mentoringu vyvinout aplikaci a zachránit nevyužitý nábytek, elektroniku i rostliny z kanceláří a snížit tak uhlíkovou stopu a ušetřit finance sběrným dvorům při likvidaci odpadu.
detail projektu

ARTHEPY

Město
Arthepy
Věříme, že účast nám přinese mnoho cenné zpětné vazby od zkušenějších mentorů pro rozvoj našeho vznikajícího projektu. Každá příležitost, o kterou se ucházíme se počítá.
detail projektu

muun:

Město
muunbase
V součinosti s městem zvýšíme kvalitu a údržbu existujících i nových datových sad, identifikujeme problematická místa, pomůžeme eliminovat množství překážek a vizuální smogu z ulic a chodníků.
detail projektu

Podpora psychické stability rodin

Město
Mumraj
Chceme objevit způsob dlouhodobého financování při zachování finanční dostupnosti. Skvělé reakce a výsledky účastníků potvrzují potřebu těchto skupin a zejm. rozšíření na další témata a indiv.podporu.
detail projektu

V první řadě já

Město
V první řadě ja
Založení projektu, který pomůže lidem sdílet své zkušenosti v rámci dané problematiky, jejich rozvoj a pomoc. Od účasti očekáváme pomoc pro založení, zkušenost a sdílení s ostatnimi kolegy.
detail projektu

ŽERE HLAVNĚ PRaŽÁKY

Město
Hrom do pole
Chtěli bychom poradit, jak naše nápady uskutečnit. Těšíme se na debaty o nich a chceme se toho o inovačních projektech hodně naučit.
detail projektu